MEIE KVALITEET – TEIE OHUTUS

Instant alustas äriga 1973. aastal nime all VECTURA Aluminiumstillaser AS. Põhiline tegevusala oli Instant tellingute, UpRight platvormide ja Hercules tõstukite müük. Ettevõte muutis oma nime Instant Norway ASiks 1985. aastal.

Tänaseks on Instant muutunud kiirelt kasvavaks grupiks koosnedes 9-ettevõttest, mis asuvad 4-riigis: Norra (Instant Norge AS), Leedu (Instant Lietuva UAB and Instant Baltic UAB), Estonia (Instant Eesti OÜ) and Latvia (Instant Latvia SIA).

 

Kõik ühest kohast

Meie hea külg on lai toodete valik: tellingutooted ning Instant tellingud, fassaaditellingud, tõstukid, materjalitõstukid, pedaaltõstukid, piirdetarandid, jalgteed ning materjali käitlemise tooted, tuntud ka kui Sinised tooted. Meie täielik pärast müüki hooldus, nagu näiteks teenindus, iga-aastane kontroll, ning varuosadega varustamine, aitab meil pakkuda täielikku teenust ning säästa oma klientide aega. Hästi kvalifitseeritud ja proffessionaalne personal on võimeline aitama kasvõi läbi telefoni või just selles asukohas, kus abi vaja on.

Me oleme tuntud brändide, nagu näiteks Instant UpRight Powered Access (Tanfield Group), Isoli, Dingli, Sumner ja Europelift, maaletoojad. Me toodame ise ka materjali käitlemise tooteid ning piirdetarandeid läbi oma tütarettevõtte Instant Lietuva UAB.

Meid hinnatakse tänu meie tugevatele kvaliteedinõuetele, ning võimele neid tooteid pakkuda mõistliku hinna eest. Tehes koostööd erinevate tootjatega, kindlustab varuosade kiire tarne ning klientide parema teenindamise.

 

Meie kogemus – meie tugevus

Rohkem kui 40 aastat Norra turul ning lai toodete valik aitab meil rahuldada erinevate klientide vajadusi. Me oleme uhked, et meie rahulolevateks klientideks on Norra juhtivad töövahendite rendipoed, suured valitsusasutused ning loendamatu arv ettevõtjaid ja töövõtjaid.

Meie turul oldud aeg on aidanud meil valida parimaid varustajaid ning pakkuda kõrgekvaliteetseid tunnustatud tooteid hea hinnaga. 

 

Konsern_2012_imagelarge_imagelarge